کلوچه نادری بزرگ موجب خفه شدن پسربچه سه ساله ای شد

روز ملی کلوچه نادری بزرگ یک تعطیلات غذایی است که هر ساله در 21 ژوئن در ایالات متحده برگزار می شود، خمیر کوکی یک خوراکی است که همه از آن لذت می برند.

بنابراین، لذت بردن از این شیرینی خوشمزه در روز ضروری است، این تعطیلات ملی، خوراک مورد علاقه همه، خمیر شیرینی خامه ای، غنی و منحط را گرامی می دارد.

خمیر کوکی مخلوط خامی از مواد تشکیل دهنده کوکی است که معمولاً برای پختن به کوکی ها مخلوط می شود اما به صورت خام نیز مصرف می شود، بستنی و آب نبات از جمله دسرهایی هستند که حاوی خمیر کوکی هستند.

اطلاعات بیشتر و حقایق جالب در مورد این تعطیلات نسبتا جدید کشف کنید، روز ملی خمیر شیرینی سالانه در 21 ژوئن جشن گرفته می شود.

قدمت کوکی ها و بنابراین خمیر کوکی ها به قرن هفتم در ایران برمی گردد، آنها اولین بار به عنوان کیک آزمایشی در کشوری مورد استفاده قرار گرفتند که یکی از اولین کشورهایی بود که از شکر استفاده کرد و به سرعت به دلیل کیک ها و شیرینی های مجلل معروف شد.

از آنجایی که ایرانی‌ها مقدار کمی از خمیر کیک را در فر می‌پختند تا دمای فر را آزمایش کنند، و شبیه یک کیک کوچک بیرون می‌آمد، کیک اولیه قبل از اینکه به عنوان کلوچه نامیده شود، برچسب کیک آزمایشی بود.

کلوچه

مفهوم کوکی ها در سراسر جهان گسترش یافت و به خوبی شناخته شد، آنها برای راحتی به بیسکویت تبدیل شدند، زیرا برای مدت طولانی تری تازه نگه داشتند.

با محبوبیت بیشتر کلوچه ها و پختن آنها در خانه، برای اطمینان از شیرینی آن، خمیر خمیر کلوچه را می چشیدند، اگرچه رسم خوردن خمیر کوکی دیرتر به وجود آمد.

دستور العمل های بیشتری از کوکی ها در طول انقلاب صنعتی بعدی ظاهر شد و شکل ها و طعم های جدید کوکی ها به طور مداوم در حال توسعه هستند.

یکی از اینها مفهوم خمیر کوکی خوراکی است، خمیری که در نظر گرفته شده است به صورت خام خورده شود، مانند آنچه در بستنی و آب نبات یافت می شود.

خمیر کوکی خوراکی بدون تخم مرغ خام و با آرد حرارت دیده درست می شود، خمیر کوکی خوراکی به یک روند دسر تبدیل شد و چندین تجارت را ایجاد کرد.

طعم خمیر کوکی که به عنوان غذای راحتی در ایالات متحده ایجاد شد، در سراسر جهان مورد استقبال قرار گرفت، همه خمیر شیرینی را دوست دارند، دوستان و خانواده خود را با خمیر کوکی یا دسرهای خمیر کوکی در این روز غافلگیر کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.