کاشی چسبی تراورتن در کجا ها استفاده میشود؟

روی آشپزخانه رویایی شما کاشی تراورتن روی آن نوشته شده است، تا زمانی که با اصطلاحاتی مانند تراشیده، صیقلی، غلتشی، لبه تراشیده شده و غیره مواجه شوید. دیگر مطمئن نیستید که سنگ تراورتن چگونه در رویای شما قرار می گیرد…

در این مقاله، ما می‌خواهیم معنی این اصطلاحات پایان کاشی را توضیح دهیم مخصوصاً برای تراورتن بنابراین شما به وضوح تصور می‌کنید که چگونه این سنگ می‌تواند آشپزخانه شما یا هر اتاق دیگری را در داخل خانه یا خارج از منزل بر اساس ظاهری که می‌خواهید ایجاد کنید، متحول کند.

کاشی آشپزخانه ارزان تراورتن در سبک های مختلف تولید و تکمیل می شود.

متداول‌ترین آن‌ها عبارتند از: تراشیده‌شده، براق‌شده، صیقلی‌شده، برس‌کاری‌شده و لبه‌های تراشیده شده. برخی از پرداخت ها سوراخ ها و فرورفتگی های سطحی طبیعی تراورتن را پر می کنند. دیگران ندارند

در اینجا جزئیاتی در مورد هر نوع پرداخت وجود دارد تا به شما کمک کند تصمیم بگیرید که کدام سبک کاشی تراورتن برای آشپزخانه، حمام یا پروژه دیگر شما بهترین است.

تراورتن فینیش تراورتن پر شده یا پر نشده

کاشی تراورتن می تواند پر یا پر نشده باشد. (شما متوجه اختصارات H/F یا H/UF می‌شوید که با تراورتن تیز شده برای شناسایی پر یا پر نشده استفاده می‌شوند.)

سنگ تراش بافت و پرداخت صافی دارد که با ساییدن یک طرف سنگ ناتمام حاصل می شود. پوشش می تواند از مات مات تا ساتن یا براق باشد.

پایان کاشی تراورتن لبه مستقیم

لبه مستقیم (گاهی اوقات به عنوان برش اره ای شناخته می شود) تراورتن سنگی است که از یک تخته یا بلوک بریده شده و پس از آن اصلاح نشده است.

تراورتن لبه مستقیم بر اساس کیفیت سنگ، نوع سنگ و نوع تیغه استفاده شده برای برش سنگ، دارای روکشی است که از صاف تا زبر متغیر است.

این یک روکش محبوب برای سنگفرش است اما می توان آن را در اندازه های دیگر برای استفاده در داخل و خارج یافت.

پایان تراورتن لبه تراش خورده

تراورتن لبه تراشیده دارای لبه نامنظم زمختی به جای لبه صاف یا اریب است که اکثر برش های سنگ دیگر دارند. لبه تراشیده شده برای دادن ظاهری کهنه یا فرسوده به سنگ در نظر گرفته شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.