کاشی بین چسبی کابینتی جایگزین مناسبی برای کاشی استخری شد

کاشی استخری البرز و سرامیک البزر ممکن است تنها ماده کفپوشی باشد که واقعاً در هر اتاقی از خانه بکار می رود. بیشتر در آشپزخانه‌ها و حمام‌ها و همچنین پذیرایی ها، اتاق‌ها و دیگر مناطق پرتردد استفاده می‌شود. اما بسیاری از خانه‌ها، به‌ویژه در آب و هوای گرم، از کاشی استفاده می‌کنند تا در قسمت‌های نشیمن و اتاق خواب‌ها نیز تاثیر زیادی داشته باشند.

به عبارت دیگر، شما واقعا نمی توانید با کاشی اشتباه کنید. اگر اشکالی در این کفپوش بادوام و زیبا وجود دارد، این است که می تواند سخت و سرد باشد و نصب آن برای دست سازان تا حدی دشوار است.

کاشی‌های سرامیکی دارای سطح سخت و محکمی هستند که کثیفی، گرد و غبار، گرده یا سایر مواد حساسیت‌زا را جذب نمی‌کند یا روی آن نگه نمی‌دارد. هنگامی که این ذرات کوچک روی یک کف سرامیکی فرود می آیند، در مقابل سطح قرار می گیرند و پاک کردن آنها با یک جاروبرقی یا اسفنج آسان می شود. این به حفظ هوا از مواد تحریک‌کننده‌ای که می‌تواند برای مبتلایان به آسم و آلرژی مضر باشد، کمک می‌کند.

کاشی و سرامیک می‌تواند یکی از مقرون‌به‌صرفه‌ترین مواد کف‌پوش باشد که برای کاشی‌های مقرون‌به‌صرفه و نصب DIY از قیمت پایین‌تر از ۵ دلار در هر فوت مربع شروع می‌شود. با این حال، همانطور که به سمت کاشی‌هایی با ظاهر بهتر و نصب حرفه‌ای حرکت می‌کنید، کفپوش کاشی به راحتی می‌تواند به اندازه کفپوش‌های چوبی باکیفیت هزینه داشته باشد.

آمار صنعت ملی نشان می دهد که کفپوش کاشی و سرامیک که به صورت حرفه ای نصب می شود می تواند از حداقل حدود ۱۵ دلار در هر فوت مربع تا بیش از ۶۰ دلار در هر فوت مربع متغیر باشد. همه اینها به کیفیت کاشی و سختی نصب بستگی دارد.

مراقبت از کفپوش سرامیکی نسبتاً آسان است – به خصوص کاشی های لعابدار، که دارای یک لایه رویی محافظ سخت هستند که آنها را در برابر آب و بیشتر لکه ها غیرقابل نفوذ می کند. این دلیل اصلی ترجیح کاشی برای مناطق مرطوب مانند حمام، آشپزخانه و اتاق های خشکشویی است. کثیفی، لکه‌ها و مایعات روی سطح قرار می‌گیرند و به شما این امکان را می‌دهند که به راحتی آنها را پاک یا پاک کنید.

تعمیر و نگهداری معمولی شامل جارو کردن یا جاروبرقی با ضمیمه برس نرم است تا کف را عاری از کثیفی و آشغال های سست نگه دارید. اگر لکه‌های ثابتی رخ دهد، می‌توانید تقریباً از هر پاک‌کننده‌ی سنگینی بدون نگرانی در مورد آسیب دیدن مواد استفاده کنید.

در حالی که بیشتر کاشی‌های سرامیکی کف لعاب‌دار هستند، کاشی‌های سرامیکی بدون لعاب مانند کاشی‌های سنتی سالتیلو وجود دارند. برای محافظت از سطح آنها در برابر مایعات و لکه ها باید آب بندی شوند. و با انواع کاشی ها، دوغاب بین کاشی ها مستعد رطوبت و لکه است و برای محافظت باید به طور مرتب آب بندی شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.