بازرگانی بیریکو
خانه / ام دی اف خام‌ / نمایندگی فروش ام دی اف آرین سینا

نمایندگی فروش ام دی اف آرین سینا

ورق ام دی اف سفید و ورق ام دی اف خام از جمله محصولاتی هستند که از آن برای تولید مصنوعات چوبی استفاده می کنند. شرکت سینا ام دی اف از بزرگترین تولیدکننده های این محصول در کشور و خاورمیانه می باشد. نمایندگی فروش ام دی اف آرین سینا در کشور یکی از مهم ترین منابع تامین و خرید عمده ام دی اف سفید و خام در کشور می باشد.

فروش ام دی اف آرین سینا

کیفیت ام دی اف آرین سینا چگونه است؟

شرکت های زیادی در سطح کشور وجود دارند که در زمینه تولید ام دی اف در انواع مختلف خام، سفید و روکش شده فعالیت می کنند. اما کمتر کسی را می توانید پیدا کنید که نام و یا محصولات این شرکت به گوشش نخورده باشد.

این نشان از کیفیت خوب و قابل قبول محصولات این شرکت می باشد. سبد محصولات تولید شده در این کارخانه بسیار گسترده است به طوری که محصولاتی در کیفیت های مختلف و متناسب با نیاز مصرف کننده ها و فروشنده های خود تولید و در اختیار آن ها قرار می دهد.

مهم ترین مسئله در خرید ام دی اف آرین سینا این است که شما قصد دارید محصول با کیفیت آن را که قیمت بالاتری دارد خریداری کنید یا محصولی که از کیفیت و قیمت پایین تری برخوردار است.

کلیه ورق های ام دی اف تولید شده در کارخانه سینا ام دی اف از استاندارد های ملی و حتی اروپایی پیروی می کند. بنابراین می توان گفت دانسیته یا فشردگی محصولات این شرکت بین ۶۰۰ الی ۸۵۰ خواهد بود که به مراتب هر چه میزان دانسیته بیشتر باشد کیفیت ام دی اف آرین سینا نیز بالاتر خواهد بود.

قیمت ام دی اف آرین سینا

قیمت عمده ورق ام دی اف آرین سینا

به موارد زیر دقت کنید:

  • ام دی اف خام با دانسیته پایین
  • ام دی اف خام با دانسیته متوسط
  • ام دی اف خام با دانسیته بالا
  • ام دی اف سفید براق
  • ام دی اف سفید برفی

این ها محصولاتی هستند که شرکت سینا ام دی اف به میزان قابل توجهی در سال تولید می کند. مسلما کیفیت محصولاتی که با دانسیته پایین تولید می کند بسیار کم از محصولی خواهد بود که با دانسیته بالا یا متوسط تولید شده است. بنابراین قیمت عمده ورق ام دی اف آرین سینا تاثیر مستقیم با کیفیت محصول خواهد داشت.

بر اساس آخرین آماری در در کشور گرفته شده است تنها شرکت سینا MDF می باشد که توانسته محصولی با کیفیت قابل قبول و مطابق استاندارد های ملی تولید کند و قیمت مناسبی هم داشته باشد.

فروش ام دی اف آرین سینا در حال حاضر از طریق نمایندگی ها مجاز این شرکت انجام می پذیرد. شما مصرف کنندگان و فروشندگان ام دی اف در سراسر کشور می توانید برای خرید ام دی اف و حتی صادرات ام دی اف به کشور های خارجی از طریق نمایندگی فروش سینا ام دی اف اقدام نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علی حقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128920495
شماره تلفن ثابت: 02128428920
آدرس کانال: birico_ir@
اینستاگرام: birico_ir@
پست الکترونیکی: iranmdfco@gmail.com

درباره ی mi.behrozi

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع ام دی اف خام ۶ میل

قیمت ام دی اف خام 6 میل به هزینه های تولیدی ام دی اف در کارخانه و کارگاه های سازنده بستگی دارد البته ابعاد ام دی اف و همچنین وجود واسطه ها و دیگر موارد نیز در ق