بازرگانی بیریکو
خانه / ورق ام دی اف آرتا / قیمت ورق ام دی اف سفید صابونی آرتا

قیمت ورق ام دی اف سفید صابونی آرتا

قیمت ورق ام دی اف سفید صابونی آرتا در بازار چقدر است؟ نرخ خرید و فروش عمده این محصول چقدر است؟ برای خرید عمده و انبوه این محصول به قیمت کارخانه از چه طریقی باید اقدام نماییم؟ ام دی اف سفید صابونی آرتا در چه ابعادی تولید می گردد؟

یکی از پر مصرف ترین ام دی اف رنگی در بازار، ام دی اف سفید رنگ می باشد که توسط بسیاری از شرکت های داخلی و خارجی تولید می گردد. در کشور ایران نیز شرکت های متعددی من جمله آرتا در زمینه تولید ورق ام دی اف سفید فعالیت می کند.

قیمت ورق ام دی اف سفید صابونی

قیمت ورق ام دی اف سفید آرتا در بازار

با توجه به میزان مصرف و حجم عرضه و تقاضایی که برای ام دی اف سفید در بازار ایران وجود دارد محصول تولیدی شرکت ام دی اف آرتا به تنهایی پاسخگوی نیاز مشتریان سراسر کشور نمی باشد.

از طرفی وجود نرخ رقابتی در بازار موجب می گردد که قیمت ورق ام دی اف سفید صابونی در میزان متعادل قرار گیرد و محصول شرکت آرتا نیز از این قاعده مستثنا نیست.

در حال حاضر ورق ام دی اف آرتا با قیمتی متعادل و منصفانه در بازار خرید و فروش می گردد. این در حالی است که آرتا محصول خود را با توجه به کیفیتی که ام دی اف سفید این شرکت دارد بسیار ارزان تر از شرکت های رقیب عرضه می کند.

البته علاوه بر شرایط حاکم بر بازار برخی مشخصات فنی همانند ابعاد، ضخامت، کیفیت مغز ام دی اف، ضخامت روکش استفاده شده برای ام دی اف نیز در قیمت ورق ام دی اف سفید صابونی تاثیر گذار هستند.

ام دی اف سفید صابونی آرتا

خرید عمده ام دی اف آرتا از کارخانه

بسیاری از مشتریانی که خواهان خرید عمده و پالتی ورق های ام دی اف شرکت آرتا را دارند، اصرار بر این دارند که به صورت مستقیم با کارخانه معامله نماید.

شرکت آرتا سیاست های خاص خود را برای فروش محصولات خود دارد بنابراین با ایجاد ساختار نمایندگی توانسته بسیاری از نقاط کشور را تحت پوشش قرار دهد.

در حال حاضر افرادی که قصد خرید عمده دارند می توانند از طریق نمایندگی نیز ورق ام دی اف سفید را به قیمت کارخانه تهیه نمایند.

شرکت فقط در برخی موارد استثنا شرایطی را فراهم نموده تا مشتریان بتوانند به صورت مستقیم از کارخانه محصول خود را خریداری نمایند و در سایر موارد خرید صرفا از طریق نمایندگی امکان پذیر است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علی حقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128920495
شماره تلفن ثابت: 02128428920
آدرس کانال: birico_ir@
اینستاگرام: birico_ir@
پست الکترونیکی: iranmdfco@gmail.com

درباره ی admin