قیمت ورق ام دی اف اکسترا

ورق ام دی اف اکسترا یکی از بهترین و پر فروش ترین برند ها در بین تولیدکنننده های ام دی اف برجسته در کشور می باشد. قیمت ورق ام دی اف اکسترا بر اساس کد و گروه های آن ها متفاوت است و به خاطر تولید این محصول با متریال و مواد اولیه با کیفیت، قیمت آن نسبت به نمونه های مشابه بیشتر است.

ام دی اف از جمله ام دی اف پلی گلاس ایرانی کاربردهای بسیار زیادی دارد و مشتری های زیادی را جذب خود کرده است.

قیمت ام دی اف اکسترا

انواع محصولات شرکت ام دی اف اکسترا

اکسترا اسم برند ام دی اف هایی با روکش برجسته می باشد که کارخانه مرکزی آن در اصفهان واقع شده است. این محصول بیش از 5 سال است که در کشور ایران تولید و عرضه می شود و به خاطر داشتن طرح ها و کروم های خاص مورد استفاده و تقاضای مشتریان می باشد.

چوب های ام دی اف از جمله ام دی اف تک سوز بسیار درخشان هستند و طرح ها و رنگ های مختلفی دارند که مردم می توانند بر طبق سلیقه خود انواع آن را خریداری نمایند.

این کارخانه محصولات خود را در چند گروه مختلف دسته بندی نموده است تا مشتریان با توجه به سلیقه هایی که دارند به راحتی نوع محصول خود را انتخاب کنند که شامل گروه های زیر است:

  • گروه اکسترا سالید
  • گروه اکسترا پلاس
  • گروه اکسترا رویسا
  • گروه اکسترا جم

در توضیح مختصری از این محصولات می توان به این نکات اشاره نمود که گروه سالید شامل کهکشانی از رنگ های فانتزی در یک مجموعه چوب های رنگی است.

در ادامه می توان به فوق برجسته بودن محصولات اکسترا پلاس اشاره نمود که حس طبیعی لمس چوب را برای شما به ارمغان می آورد.

محصولات اکسترا رویسا نیز مجموعه ای استثنایی از ام دی اف با طرح چوب و سطحی برجسته می باشد که در کنار زیبایی، کیفیت را نیز در خود دارد.

اکسترا جم نیز که به تازگی به محصولات گروه صنعتی اکسترا اضافه شده دارای طرح هایی از بتن و نقش هایی از سنگ می باشد که دارای سطحی برجسته است.

ام دی اف اکسترا

قیمت ام دی اف اکسترا در بازار

اگر کسی به دنبال خرید و استفاده از محصولات اکسترا باشد قطعا از کیفیت و کارایی و زیبایی محصولات این شرکت آگاه است و قصد دارد پروژه خود را با بهترین کیفیت اجرا نماید.

در کنار کیفیت این محصولات بسیاری از فعالان حوزه دکوراسیون داحلی برای بررسی قیمت ام دی اف اکسترا در بازار نیز دست به اقداماتی می کنند و قیمت تمام شده این محصول را برای انجام پروژه های خود بررسی می کنند.

اما در نظر داشته باشید که قیمت محصولات ام دی اف اکسترا به خاطر استفاده از متریال خارجی نظیر روکش آلمانی و ام دی اف خام خارجی قطعا بالاتر از حد انتظار خواهد بود.

در همین راستا این مجموعه نهایت توان خود را در جهت توزیع مستقیم و بدون واسطه انواع ام دی اف اکسترا در سطح کشور به کار می گیرد تا مصرف کنندگان این محصول بتوانند با قیمت مناسب تری تهیه و خریداری کنند.

شما می توانید برای خرید انواع کد رنگ ها و گروه های مختلف اکسترا و اطلاع از قیمت و دریافت کاتالوگ با کارشناسان فروش مجموعه ارتباط بگیرید.

[button color=”red” size=”big” link=”http://xtrawood.com/wp-content/uploads/2021/09/XTRA-2021-Solid_new-1.pdf” icon=”کاتالوگ اکسترا سالید” target=”true”]کاتالوگ اکسترا سالید[/button] [button color=”black” size=”big” link=”http://xtrawood.com/wp-content/uploads/2021/09/XTRA-2021-roysa_new-1.pdf” icon=”کاتالوگ اکسترا رویسا” target=”true”]کاتالوگ اکسترا رویسا[/button]

[button color=”blue” size=”big” link=”http://xtrawood.com/wp-content/uploads/2021/09/XTRA-2021-PLUS_new-1.pdf” icon=”کاتالوگ اکسترا پلاس” target=”true”]کاتالوگ اکسترا پلاس[/button] [button color=”green” size=”big” link=”http://xtrawood.com/wp-content/uploads/2021/09/XTRA-2021-GEM_new.pdf” icon=”کاتالوگ اکسترا جم” target=”true”]کاتالوگ اکسترا جم[/button]

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.