قیمت روز انواع ورق ام دی اف ایرانی و خارجی

ورق ام دی اف خام از پرکاربردترین اجزای محصولات دکوراسیون داخلی مانند کابینت آشپزخانه، اپن آشپزخانه، کمد دیواری و غیره است. به همین دلیل قیمت ورق ام دی اف خام یا قیمت روز ورق ام دی اف ایرانی و خارجی  یک عامل اساسی در این محصولات بشمار می‌رود. در ادامه با قیمت روز انواع ورق ام دی اف  (MDF) ایرانی و خارجی، همچنین با خصوصیات و کاربردها و مزایای آن ها به صورت دقیق تر آشنا میشوید.

قیمت روز انواع ورق ام دی اف ایرانی و خارجی

قیمت روز انواع ورق ام دی اف

قیمت روز انواع ورق ام دی اف

اطلاعاتی که در این بخش در مورد قیمت روز انواع ورق ام دی اف و قیمت ام دی اف خام در بازار ایران  آورده میشود در زمستان 97 به روز شد است. با توجه به نوسانات بازار ممکن است کاملا دقیق نباشد اما حتما حدودی به قیمت اصلی نزدیک است. قیمت ام دی اف خام ایرانی بر اساس یک متر طول 700000 تا یک میلیون تومان و قیمت ورق ام دی اف ترک یا خارجی 800000 تا یک میلیون و دویست هزار تومان است.

فروش انواع ورق ام دی اف به نرخ روز

فروش انواع ورق ام دی اف به نرخ روز

فروش انواع ورق ام دی اف به نرخ روز توسط شرکت ها و گروه های مهندسی مختلف با تنوع قیمت و شاید قیمت متوسط یکسان انجام میگیرد

با یک سرچ ساده در اینترنت می توان این گروه ها و شرکت ها را که برخی از آن ها فقط فروشنده کالای ایرانی و گروهی واردکننده هستند، یافت.

مرکز خرید ورق ام دی اف خام

مرکز خرید ورق ام دی اف خام

امروزه مراکز خرید ام دی اف خام زیادی در سطح کشور وجود دارد، بی پرت به عنوان یکی از مهمترین و بزرگترین مراکز خرید ورق های ام دی اف  خام، ام دی اف هایگلاس، ام دی اف  سفید و ام دی اف رنگی در تهران و  با داشتن سال ها تجربه در صنعت کابینت سازی و ساخت دکوراتیو به عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین مراکز توزیع و فروش ام دی اف در سراسر ایران است. قیمت عمده قیمت ورق ام دی اف و همچنین خرید قیمت ورق ام دی اف را می توان از این شرکت و از درگاه اینترنتی آن ها انجام داد.

نمایندگی پخش ورق ام دی اف خارجی

نمایندگی پخش ورق ام دی اف خارجی

نیاز بازار به ورق ام دی اف از طریق واردات تأمین می‌شود. ام‌دی‌اف وارداتی به هر دو صورت خام و روکش شده می‌باشد و عمدتاً از کشورهای ترکیه، اندونزی، تایلند، روسیه، اسپانیا، ایتالیا، آلمان، اتریش، فنلاند و… وارد می‌شوند.محصولات ترکیه و اندونزی و تایلند به‌دلیل قیمت کمتر نسبت به بقیه و کیفیت نسبتاً قابل قبول طرفداران بیشتری در بازار فعلی ایران دارند. این محصولات را می توان از نمایندگی های پخش ورق های ام دی اف خارجی مانند آیرین چوب، ایرانیان چوب و …  تهیه کرد.

شرکت تولید کننده ورق ام دی اف در ایران

شرکت تولید کننده ورق ام دی اف در ایران برای تولید ورق ام دی اف ابتدا گرده بینه‌ها یا مقطوعات چوبی در بخش چیپر به صورت چیپس درآمده و سپس چیپس‌ها در ریفاینر دفیبره می‌شوند. 

الیاف جداشده با چسب مخلوط گردیده و به رطوبت مناسب می‌رسند. مخلوط الیاف و چسب در فرمینگ به صورت کیک درآمده و در پرس فشرده می‌شوند. تخته‌ها پس از سرد شدن اندازه‌بری شده و بسته‌بندی می‌گردد.

امروزه ده ها شرکت در ایران محصولات متنوع چوبی را تولید می کنند. از شرکت های های تولید کننده ام دی اف در ایران می توان به شرکت پاک چوب اشاره کرد که یکی از محبوب ترین و بزرگترین شرکتهای تولید ورق ام دی اف در ایران می باشد. قیمت ورق ام دی اف پاک چوب را می توان از سایت آن ها با توجه به تنوع آن ار نوع قیمت ورق ام دی اف هایگلاس، ملامینه و …  دریافت کرد.

خرید و فروش ورق ام دی اف به صورت عمده

خرید و فروش ورق ام دی اف به صورت عمده یکی از جدیدترین شیوه های آن فروش ام دی اف از طریق سایت های اینترنتی است. این فروشگاه های اینترنتی نسبت به بقیه روش ها مزایایی دارند که کار خرید و فروش را برای بازاریان راحت تر کرده است.

آن ها خرید و فروش ورق ام دی اف را به صورت عمده و از طریق اینترنت انجام می دهند.

عدم محدودیت زمانی و مکانی برای ثبت سفارش، مشاهده و انتخاب آنلاین کاتالوگ ام دی اف استعلام قیمت انواع ورق ام دی و استعلام موجودی انبار از مزایای استفاده از این روش است.

سفارش ورق ام دی اف ارزان قیمت

سفارش ورق ام دی اف ارزان قیمت سفارش ورق ام دی اف ارزان قیمت و مقرون به صرفه در بازار اینترنتی کشور به صورت 24 ساعته انجام می شود.یکی از شرکت هایی که این سفارشات را قبول میکند شرکت برین چوب است.

با سر زدن به سایت این شرکت میتوانید از قیمت های ورق های ام دی اف مطلع شوید و از ان ها خریداری نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.