بازرگانی بیریکو
خانه / ورق ام دی اف / قیمت روز انواع ورق ام دی اف ایرانی و خارجی

قیمت روز انواع ورق ام دی اف ایرانی و خارجی

ورق ام دی اف خام از پرکاربردترین اجزای محصولات دکوراسیون داخلی مانند کابینت آشپزخانه، اپن آشپزخانه، کمد دیواری و غیره است. به همین دلیل قیمت ورق ام دی اف خام یا قیمت روز ورق ام دی اف ایرانی و خارجی  یک عامل اساسی در این محصولات بشمار می‌رود. در ادامه با قیمت روز انواع ورق ام دی اف  (MDF) ایرانی و خارجی، همچنین با خصوصیات و کاربردها و مزایای آن ها به صورت دقیق تر آشنا میشوید. خرید ورق ام دی اف را می شود در طرح ها و رنگ های مختلفی از بازار انجام داد و تهیه کرد. 

قیمت روز انواع ورق ام دی اف ایرانی و خارجی

قیمت روز انواع ورق ام دی اف

قیمت روز انواع ورق ام دی اف

اطلاعاتی که در این بخش در مورد قیمت روز انواع ورق ام دی اف و قیمت ام دی اف خام در بازار ایران  آورده میشود در زمستان ۹۷ به روز شد است. با توجه به نوسانات بازار ممکن است کاملا دقیق نباشد اما حتما حدودی به قیمت اصلی نزدیک است. قیمت ام دی اف خام ایرانی بر اساس یک متر طول ۷۰۰۰۰۰ تا یک میلیون تومان و قیمت ورق ام دی اف ترک یا خارجی ۸۰۰۰۰۰ تا یک میلیون و دویست هزار تومان است. قیمت ها به مواد مختلفی دیگری از جمله این که کیفیت محصول چگونه است هم ربط دارد. 

فروش انواع ورق ام دی اف به نرخ روز

فروش انواع ورق ام دی اف به نرخ روز

فروش انواع ورق ام دی اف به نرخ روز توسط شرکت ها و گروه های مهندسی مختلف با تنوع قیمت و شاید قیمت متوسط یکسان انجام میگیرد. ورق های ام دی اف هر کدام از کیفیت جداگانه ای برخوردار هستند و همچنین شرکت های گوناگونی آن ها را تولید می کنند که این باعث می شود تا نرخ روز متفاوت اعلام گردد. 

با یک سرچ ساده در اینترنت می توان این گروه ها و شرکت ها را که برخی از آن ها فقط فروشنده کالای ایرانی و گروهی واردکننده هستند، یافت. سایت های اینترنتی زیادی هستند که فروش انواع ورق ام دی اف به نرخ رزو را انجام می دهند. این سایت ها همیشه در دسترس مشتریان خود قرار دارند و خدمات را ارائه می کنند. 

مرکز خرید ورق ام دی اف خام

مرکز خرید ورق ام دی اف خام

امروزه مراکز خرید ام دی اف خام زیادی در سطح کشور وجود دارد، بی پرت به عنوان یکی از مهمترین و بزرگترین مراکز خرید ورق های ام دی اف  خام، ام دی اف هایگلاس، ام دی اف  سفید و ام دی اف رنگی در تهران و  با داشتن سال ها تجربه در صنعت کابینت سازی و ساخت دکوراتیو به عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین مراکز توزیع و فروش ام دی اف در سراسر ایران است. قیمت عمده قیمت ورق ام دی اف و همچنین خرید قیمت ورق ام دی اف را می توان از این شرکت و از درگاه اینترنتی آن ها انجام داد.

نمایندگی پخش ورق ام دی اف خارجی

نمایندگی پخش ورق ام دی اف خارجینیاز بازار به ورق ام دی اف از طریق واردات تأمین می‌شود. ام‌دی‌اف وارداتی به هر دو صورت خام و روکش شده می‌باشد و عمدتاً از کشورهای ترکیه، اندونزی، تایلند، روسیه، اسپانیا، ایتالیا، آلمان، اتریش، فنلاند و… وارد می‌شوند.محصولات ترکیه و اندونزی و تایلند به‌دلیل قیمت کمتر نسبت به بقیه و کیفیت نسبتاً قابل قبول طرفداران بیشتری در بازار فعلی ایران دارند. این محصولات را می توان از نمایندگی های پخش ورق های ام دی اف خارجی مانند آیرین چوب، ایرانیان چوب و …  تهیه کرد.

شرکت تولید کننده ورق ام دی اف در ایران

شرکت تولید کننده ورق ام دی اف در ایرانالیاف جداشده با چسب مخلوط گردیده و به رطوبت مناسب می‌رسند. مخلوط الیاف و چسب در فرمینگ به صورت کیک درآمده و در پرس فشرده می‌شوند. تخته‌ها پس از سرد شدن اندازه‌بری شده و بسته‌بندی می‌گردد. تولیدی ها با کیفیت های مختلفی ورق ام دی اف را تولید می کنند. در ایران شرکت های زیادی می باشند که کار تولید را انجام داده و محصول خود را به بازارهای متفاوتی عرضه می کنند و فروش را به این شکل انجام داده و سود می برند.

امروزه ده ها شرکت در ایران محصولات متنوع چوبی را تولید می کنند. از شرکت های های تولید کننده ام دی اف در ایران می توان به شرکت پاک چوب اشاره کرد که یکی از محبوب ترین و بزرگترین شرکتهای تولید ورق ام دی اف در ایران می باشد. قیمت ورق ام دی اف پاک چوب را می توان از سایت آن ها با توجه به تنوع آن ار نوع قیمت ورق ام دی اف هایگلاس، ملامینه و …  دریافت کرد.

خرید و فروش ورق ام دی اف به صورت عمده

خرید و فروش ورق ام دی اف به صورت عمدهآن ها خرید و فروش ورق ام دی اف را به صورت عمده و از طریق اینترنت انجام می دهند.

عدم محدودیت زمانی و مکانی برای ثبت سفارش، مشاهده و انتخاب آنلاین کاتالوگ ام دی اف استعلام قیمت انواع ورق ام دی و استعلام موجودی انبار از مزایای استفاده از این روش است.

سفارش ورق ام دی اف ارزان قیمت

سفارش ورق ام دی اف ارزان قیمتبا سر زدن به سایت این شرکت میتوانید از قیمت های ورق های ام دی اف مطلع شوید و از ان ها خریداری نمایید.

آخرین قیمت اعلام شده ورق ام دی اف در بازار

آخرین قیمت اعلام شده ورق ام دی اف در بازارآخرین قیمت اعلام شده ورق ام دی اف در بازار را می شود با مراجعه به فروشگاه ها گوناگونی به دست آورد. شرکت های زیادی هستند که ارائه دهنده خدمات فروش می باشند. این شرکت ها که اغلب در کار تولید نیز هستند، محصول شان را در کیفیت های متفاوتی وارد بازار عرضه و تقاضا می نمایند و سپس به نرخ روز می فروشند. 

تولید کننده ورق ام دی اف، تعیین نرخ محصول خود را انجام می دهد و از آن جایی که تولیدی های متفاوتی در سر تا سر ایران وجود دارند، قیمت ها نیز تنوع زیادی دارا می باشند. برای همین است که در بازار با انواع مختلفی از قیمت ها مواجه می شویم؛ چون که تنوع کیفیت ها و خود ام دی اف هم زیاد است. 

در هر صورت مدیریت تولید ورق ام دی اف هم در روند تعیین قیمت نقش مهمی دارد. در کل می شود به این نکته اشاره کرد که قیمت های این محصول را بر اساس یک سری از شاخصه های تعیین می کنند که این فاکتورها عبارتند از: کیفیت کالا، نوع تولید، نوع خرید، نحوه تولید ام دی اف و این که خارجی باشد یا داخلی. 

اگر سری به فروشگاه ورق ام دی اف بزنید، در کنار این که می توانید انواع گوناگونی از این کالا را مشاهده کنید، قادر خواهید بود که قیمت های روز را هم به دست آورید.

خرید ورق ام دی اف زیر قیمت بازار

خرید ورق ام دی اف زیر قیمت بازاربرای خرید ورق ام دی اف زیر قیمت بازار، می شود راه های متفاوتی را برگزید. در این جا باید گفت که در هر شهری بازار فروش ورق ام دی اف وجود دارد. در این بازارها می شود خرید انواع ام دی اف ارزان را انجام داد. اما بایستی فروشندگانی را پیدا کرد که زیر قیمت، محصول شان را ارائه می دهند. طبعاً چنین فروشندگانی زیاد پیدا می شوند. 

با پرس و جوی بیشتر می شود به راحتی فروشندگان مختلفی را پیدا کرد که در بازار خرید ورق ام دی اف فعالیت می کنند. 

همچنین می شود که که به نمایندگی های شرکت های تولیدی هم مراجعه کرد. در این نمایندگی ها نیز فروشنده سعی می کند برای ارائه بهتر محصولش، آن را زیر قیمت بازار عرضه کند. نمایندگی ها البته به صورت عمده ام دی اف را به فروش می رسانند و برخی از آن ها در کار فروش جزئی نیز می باشند. 

پس برای خرید ام دی اف ارزان می شود به شعب گوناگون شرکت های تولید کننده هم مراجعه نمود. اما راه دیگر که آسان ترین مسیر برای فروشنده می باشد، مراجعه به سایت های مختلف اینترنتی می باشد. خرید ارزان ام دی اف از این سایت ها به سادگی صورت می گیرد؛ چون که آنان شرایط خرید ام دی اف ترک و ایرانی را فراهم نموده اند. 

مراحل تولید و ساخت ورق ام دی اف

مراحل تولید و ساخت ورق ام دی افام دی اف را شرکت های گوناگونی تولید می کنند که مراحل ساختش تقریباً در همه جای دنیا به یکسان صورت می گیرد. این نوع از محصول از گرده چوب تولید می شود و بر خلاف نئوپان ها که از خرده های چوب ساخته می گردد. شرکت های تولید کننده این گرده ها را همراه چسب های قوی ای بهم مخلوط می کنند و ورق ام دی اف را می سازند. 

اما سپری کردن این کار به سادگی هم انجام نمی شود. برای این کار نیاز به خط تولید است و این که دستگاه های پیشرفته ای داشت تا بتوان بهترین و با کیفیت ترین نوع ام دی اف را تولید کرد و وارد بازار خرید و فروش نمود. بیشتر کارخانه جات پس از این که مخلوط گرده و چسب را به وسیله پرس بهم فشردند، آن را می گذارند تا سر شود. 

پس از این مرحله برش تخته های تولید شده صورت می گیرد و به گونه بسته بندی شده آماده ارسال به بازار می شوند. 

البته این مرحله اول نوع خام ورق ام دی اف است. در مرحله بعدی، این ورق ها را شرکت های تولیدی به وسیله مواد اولیه گوناگون به رنگ های متفاوتی در می آورند. برخی از کالاها را هم روکش هایی به نام ملامینه می پوشانند. به این شکل، ام دی اف، از استحکام بالاتری برخوردار می گردد و در همین حال مقاوم تر در برابر رطوبت می شود. 

صادات ورق ام دی اف به کشور های اروپایی

صادات ورق ام دی اف به کشور های اروپاییصادرات ورق ام دی اف به کشورهای اروپایی را اغلب شرکت های تولیدی انجام می دهند. این شرکت ها با در اختیار داشتن بهترین دستگاه ها، محصولاتی را تولید می نمایند که از جمله بهترین ها به شمار می رود. آنان برای این که کالای شان به خوبی فروش رود، با کیفیت ترین ام دی اف را برای صادرات ساخته و آماده ارسال می نمایند. 

ام دی اف صادراتی به اروپا بسیار مرغوب باید باشد؛ زیرا که در این کشورها کیفیت حرف اول را می زند و شرکتی در بازار برنده است که مقاوم ترین نوع ام دی اف را عرضه کند. 

گروه های تجاری به خوبی می دانند که برای فروش بیشتر و بهتر، باید همه استانداردها را در نظر داشته باشند و در همین حال با قیمت های مناسبی هم محصول شان را به فروش گذارند. با این شکل فروش خواهند توانست که جایی در بازار جهانی پیدا نمایند. 

در همین حال محصول باید دارای تنوع زیادی باشد که این شامل رنگ ها و روکش های آن می باشد. در کنار این مسئله باید گفت که شرایط کنونی تا اندازه ای برای صادر کردن این محصول سخت شده است، زیرا یک سری از شرایط جدید وضع گردیده که این کار را با دشواری روبرو ساخته است. با همه این ها هنوز صادرات به برخی از کشورها صورت می گیرد.

سفارش انواع ورق ام دی اف ترک به صورت عمده

سفارش انواع ورق ام دی اف ترک به صورت عمدهسفارش انواع ورق ام دی اف ترک به صورت عمده را می شود از راه های متفاوتی ارائه کرد. در این خصوص باید به نمایندگی شرکت های وارداتی مراجعه کرد. این نمایندگی ها عرضه کننده این محصول خارجی با قیمت ها و رنگ های متنوعی می باشند. شما به راحتی می توانید این شعب را پیدا نمایید و با آن ها معامله خود را انجام دهید. 

در کنار این، از طریق سایت های گوناگون اینترنت هم به سادگی خواهیم توانست که سفارش انواع ام دی اف ترک را ارائه کنیم و نوع خوب و با کیفیت آن را بخریم. 

در این زمینه سایت های معتبر زیادی هستند که فعالیت می کنند و بهترین ها را ارائه می نمایند. از این سایت ها خرید ام دی اف براق و مات ترکی به صورت کلی امکان پذیر است. 

مراکز معتبر پخش ورق ام دی اف در تهران

مراکز معتبر پخش ورق ام دی اف در تهراناز مراکز معتبر پخش ورق ام دی اف در تهران، می شود هر گونه برندی را که خواسته باشید، تهیه نمایید. 

در این مراکز فروش زیباترین ورق ام دی اف ایرانی و خارجی عرضه می شود. خریدار می تواند با خاطری آسوده به این مراکز سر بزند و از فروشندگان مختلفی به هر میزانی که نیاز دارد، به خرید ام دی اف بپردازد. شما به عنوان خریدار قادر خواهید بود که با کیفیت ترین نوع ام دی اف را از این مرکز تهیه کنید. 

از سوی دیگر، بیشتری شرکت های تولیدی و وارداتی برای فروش بهتری محصولات شان، سعی می نمایند تا کالا را به بازار تهران انتقال دهند که این خود باعث گردیده تا تنوع بیشتری در این بازار دیده شود. 

عرضه ورق ام دی اف اورجینال در کشور

عرضه ورق ام دی اف اورجینال در کشورعرضه ورق ام دی اف اورجینال در کشور از جانب منابع معتبر صورت می گیرد. در این عرصه کارخانه های تولیدی و نمایندگی های شان، گزینه های مناسبی می باشند. آنان پس با عرضه مستقیم محصولات شان به بازار، با کیفیت ترین و اصل ترین نوع ام دی اف را به فروش می گذارند. 

مصرف کننده می تواند با مراجعه به این منابع اصلی، خرید ام دی اف مرغوب را هم انجام دهد. روی هم رفته، فروشندگانی که سابقه ای طولانی در این حوزه دارند و توانسته اند اعتباری در بازار به دست آورند، عرضه کننده نوع اورجینال این گونه از کالا می باشند. 

این فروشندگان را به آسانی می شود از شهرهای مختلفی پیدا نمود و خرید هر گونه ام دی افی را که نیاز داریم، از آن ها انجام دهیم. 

کیفیت بالای ورق ام دی اف به چه عواملی بستگی دارد؟

کیفیت بالای ورق ام دی اف به چه عواملی بستگی دارد؟ام دی اف ها در انواع گوناگونی به بازار عرضه می گردند. در کل این محصول را به سه دسته تقسیم کرده اند که شامل ام دی اف فرمالدئید، ام دی اف نازم و ام دی اف ضخیم می باشد. هر یک از این گونه ها، خود دارای ویژگی هایی هستند که کاربردهای شان هم فرق می نماید. 

در این جا باید گفت که ام دی اف ها نیز دارای کیفیت های متنوعی هستند که هر شرکتی آن را به طریقی تولید و به بازار عرضه می کند. برای این که بدانید کیفیت بالای ام دی اف ها به چه چیزی بستگی دارد، باید به فروشندگانی مراجعه کنید که معتبر هستند و به خوبی مشورت می دهند. اما برخی از عوامل را ما هم در این جا ذکر می کنیم: 

  • مقاومت بالا 
  • ضد قارچ و حشرات 
  • قابلیت انعطاف بالا 
  • داشتن کاربرد زیاد 
  • طراحی ها و رنگ های زیبا 
  • و سایر موارد 

نمایندگی پخش و فروش ورق ام دی اف خام

نمایندگی پخش و فروش ورق ام دی اف خامنمایندگی پخش و فروش ورق ام دی اف خام، این محصول را به قیمت های گوناگونی عرضه می دارد. 

نمایندگی ها را می شود از راه های متفاوتی پیدا کرد. بیشتر آنان در سایت های اینترنتی نشانی و شماره های تماس خود را درج می کنند. برخی از آنان هم کانال های ویژه تبلیغات دارند که هم محصول را به فروش می رسانند و هم این که جدیدترین ام دی اف ها را تبلیغ می نمایند. 

شعبه های فروش شرکت های تولیدی وارداتی، ام دی اف نوع خام را برای سفارش دهنده به در هر منطقه از ایران که زندگی می نماید، ارسال می کنند. 

خرید از این مرجع، بسیار به سود مشتری می باشد؛ چون که بیشتر آن ها کالایی تضمین شده در اختیار خریداران قرار می دهند و در همین حال ام دی اف را با قیمت های مناسبی عرضه می کنند. 

بهترین مارک ورق ام دی اف ایرانی و خارجی در بازار

بهترین مارک ورق ام دی اف ایرانی و خارجی در بازاربهترین مارک ورق ام دی اف ایرانی و خارجی در بازار، آن نوع از برندی می باشد که فروش بیشتری داشته و محصولاتش رضایت خاطر مشتریان را جلب کرده است. 

برندهای معتبر، همه تلاش شان بر این است که محصولی با کیفیت و متفاوت تولید نمایند. آن ها همواره سعی می کنند که نوآوری های جدیدی داشته باشند تا به دست مشتریان خود، محصولی تازه برسانند. 

با مراجعه به بازار، می توانید به سادگی برندهای معروف را بشناسید و خرید را هم از آنان انجام دهید. این برندها، محصولات شان را از راه های گوناگونی به فروش می گذارند. آنان همچنین برای ساخت ام دی اف، از مواد اولیه بسیار مرغوب استفاده می کنند که همین باعث گردیده تا در بازار خرید و فروش نام و آوازه ای پیدا نمایند. 

وارکننده برتر ورق ام دی اف هایگلاس در ایران

وارکننده برتر ورق ام دی اف هایگلاس در ایرانواردکننده برتر ورق ام دی اف هایگلاس در ایران، محصول را از برندهای متفاوتی خریداری می کند و سپس آن را در داخل کشور به فروش می رساند. 

بیشتر وارد کنندگان از کشورهای گوناگونی ام دی اف ها را وارد می نمایند تا این گونه بتوانند تنوع بیشتری در بازار ایجاد کنند و در همین حال مشتریان بیشتری را هم برای خرید ام دی اف هایگلاس، ترغیب نمایند. 

در کنار شرکت های گوناگون تولیدی در داخل کشور، وارد کنندگان هم سعی می کنند تا هر چه بیشتر کالای شان را به فروش رسانند. این مسئله باعث گردیده تا تجرات ورق ام دی اف رشد چشم گیری پیدا کند. 

از بازار خرید و فروش انواع ام دی اف، می توان نوع هایگلاس این کالا را به صورت مات و براق خریداری کرد و در امور مختلفی از آن کار گرفت. این گونه از محصولات، فروش خوبی هم دارد. 

پر فروش ترین ورق ام دی اف در بازار

پر فروش ترین ورق ام دی اف در بازارپر فروش ترین ورق ام دی اف در بازار، آن دست از محصولاتی هستند که از کیفیت خوبی برخوردار می باشند و در همین حال ارزان قیمت نیز هستند. هنگام ورود به بازارهای محصولات چوب، می شود به راحتی فروشگاه هایی را پیدا کرد که عرضه کننده بهترین برندها و پرفروش ترین نوع ام دی اف می باشند. 

خرید ورق ام دی اف ارزان و در همین حال با کیفیت از این فروشگاه ها امکان پذیر است. از سویی، خریدار می تواند از فروشنده نوع پرفروش ام دی اف را تقاضا کند. این گونه می شود دانست که کدام یک از این نوع کالا، فروش خوبی نسبت به سایر محصولات دارد. 

همین طور با مراجعه به سایت های اینترنتی نیز می شود از پرفروش ترین محصولات مطلع شد؛ چون که در صفحه اصلی، فروشنده پرفروش ترین ها را معرفی می کند. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علی حقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128920495
شماره تلفن ثابت: 02128428920
آدرس کانال: birico_ir@
اینستاگرام: birico_ir@
پست الکترونیکی: iranmdfco@gmail.com

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

قیمت ورق ام دی اف سفید براق | فروش ویژه انواع ورق ام دی اف براق

ورق ام دی اف چیست؛ از چه موادی تشکیل شده؛ و چه کاربردهایی دارد؟ چگونه می توان لیست قیمت ورق ام دی اف خام را به دست آورد؟ برای پاسخ به این سوالات، باید گفت؛

پاسخی بگذارید