قیمت خرید ام دی اف خام جی وان

ام دی اف خام ورقه های ساخته شده از ترکیبات چوب است که بر اساس فرآیند هایی برش، صاف، روکش و رنگ داده می‌ شود و در ساخت مبل، سرویس خواب، کابینت استفاده می شود که گاهی در ساخت آن از خاک اره استفاده می شود. یک نوع از این محصول اف ام دی اف خام جی وان است که دارای مقاومت بالایی می باشد و ثبات رنگ آن نسبت به مدل های دیگر بیشتر است و در ساخت بدنه ی کابینت استفاده می شود. قیمت ام دی اف خام به دلیل اینکه به صورت عمده به فروش می رسد و هم روکش کاری روی آن انجام نشده است کمتر است.

قیمت خرید ام دی اف خام جی وان

بررسی مزایای استفاده از ام دی اف خام

بررسی مزایای استفاده از ام دی اف خام در ابتدا از فراورده های چوب تنها برای ساختن نئوپان و فیبر استفاده می شد اما امروزه پر استفاده ترین مورد از فرآورده چوب یعنی ام دی اف مورد استفاده قرار می گیرد که برای درست کردن کابینت، کف پذیرایی، قفسه ‌ها و میز و کمد مصرف می ‌شود. استفاده از ام دی اف دارای مزایایی چون استفاده و نصب راحت، سطح صاف، ظاهر زیبا، تمیز و صیقلی بودن آن می باشد

شنسبت به چوب یکنواخت تر می باشد و دارای شکاف و گره کمتری است. ام دی اف از فرآورده های چوب است که پس از خشک شدن روی آن روکش می کشند. مزیت ام دی اف خام در این است که می ‌توان روی آن انواع عملیات را انجام داد و به روی آن روکش های مانند روکش ملامینه کشید که ام دی اف خام سوماترا یکی از با کیفیت ترین ام دی اف های حال حاضر است که در تولید صنایع چوبی از آن استفاده می شود.

در تهیه ام دی اف خام علاوه بر چوب ساقه غلات و نیشکر استفاده می شود. ام دی اف کیفیت بالاتری از چوب دارد زیرا به راحتی برش می خورد به قابلیت سنباده زدن را دارد و نسبت به چوب رطوبت کمتری در خود نگه می دارد و در مقابل رطوبت مقاوم است. ام دی اف خام به صرفه تر از چوب است اما از لحاظ ظاهری شباهت زیادی به چوب دارد با این تفاوت که دارای لبه های صاف بوده و قابلیت شکل پذیری بالاتری دارد.

فروشگاه عرضه ام دی اف خام جی وان

فروشگاه عرضه ام دی اف خام جی وان امروزه استفاده از این محصول در سراسر دنیا پرطرفدار بوده به همین دلیل بازار فروش ام دی اف داغ است. معمولا فراورده‌های ام دی اف به صورت خام وارد بازار می‌ شود و فروش و عرضه آن برای استفاده به صورت عمده صورت می‌ گیرد. در بین انواع ام دی اف مدل جی وان ارزانتر است و در ایران تولید بیشتری دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.