قیمت به روز انواع ورق ام دی اف | شرکت تولیدی ام دی اف

ورق ام دی اف که ورقی حاصل شده از ترکیبات چوبی می باشد، امروزه در صنایع ساخت و ساز به خصوص ساخت و ساز لوازم و تجهیزات چوبی اهمیت ویژه ای را پیدا کرده است. ورق ام دی اف علاوه بر این که از ظاهر زیبایی بهره برده است، بلکه از لحاظ استحکام و مقاومت نیز درجات عالی ای را در خود گنجانده است. همه شاخصه های کیفیتی و ظاهری مورد نظر از این محصول در قیمت هر ورق ام دی اف تاثیرات به سزایی را بر جای نهاده اند که جهت دستیابی به قیمت متناسب تر این محصول، می توان به سراغ شرکت های تولید کننده آن رفت.

قیمت به روز انواع ورق ام دی اف | شرکت تولیدی ام دی اف

لیست قیمت ورق ام دی اف با کیفیت

لیست قیمت ورق ام دی اف با کیفیتحتما امروزه شنیده اید که یکی از دوستان یا آشنایانتان کابینت یا سرویس چوب و کف پوش ام دی اف سفارش داده است و شاید برای شما سوال باشد که این ام دی اف چیست؟
اگر بخواهیم به این سوال جواب دهیم ناچاریم که به تعریف انواع چوب اشاره کنیم.
باید گفت که ام دی اف نوعی چوب است و چوب ها خود به سه گروه کلی قابل تقسیم بندی می باشند که برای توضیحات درباره آن از گزینه های زیر استفاده کرده ایم:

 • تخته فیبر با چگالی پایین که به آن نئوپان نیز گفته می شود.
 • تخته فیبر با چگالی با چگالی متوسط یعنی ام دی اف خام یا ورق لترون.
 • ولی تخته فیبر با چگالی یا تراکم بالا که به آن اچ دی اف می گویند.

مهم ترین عامل تاثیر گذار بر قیمت ورق ام دی اف

با توجه به گزینه های ذکر شده در بالا به خصوص گزینه دوم که گویای تعریفی از ام دی اف بود، دریافتید که منظور کلی از این محصول چیست و چگونه حاصل می شود.
در هر حال باید این موضوع را بیان داشت که ام دی اف که در شکل اولیه به صورت ورقه هایی با ضخامت های متعدد می باشد، بر حسب همین فاکتور در برگیرنده لیست قیمت متفاوتی در هر یک از ورق هاست که برای کسب هر نوع اطلاعی در خصوص ورق ام دی اف با کیفیت، می توانید از طریق همین سایت که از مراجع تخصصی فروش این گروه از محصولات به شمار می رود، اقدام فرمایید.

بهترین مارک ورق ام دی اف ایرانی

بهترین مارک ورق ام دی اف ایرانیاگر به فکر زیبایی دکوراسیون و دیزاین جدید منزلتان هستید، می توانید با کابینت های ام دی اف این امر را برای خود محقق نمایید. چرا که چوب ام دی اف تنوع رنگی بیشماری دارد و میتوان آن را با دیگر دکوراسیون منزل به خوبی هماهنگ کرد.
این نوع محصول چوبی که به صورت ورق ام دی اف ظاهر شده و علاوه بر کاربرد برای ساخت کابینت های زیبا و چشم نواز، در بسیاری از سازه های چوبی دیگر با برتری هر چه تمام تر خودنمایی می کند، از ویژگی ها و شاخصه های مثبت بسیاری بهره برده و در طرح ها و رنگ های مختلف توانسته پاسخگوی نیاز مشتریان عزیز باشد. 

هم چنین اگر برای تهیه این محصول پر کاربرد سری به مراکز فروش معتبر در این حیط بزنید؛ مسلماٌ با بهترین مارک ورق ام دی اف که برگرفته از این دو گروه کلی می باشند، مواجه خواهید شد:

 1. ورق ام دی اف ایرانی
 2. ورق ام دی اف خارجی

در خصوص گزینه اول اگر بخواهیم توضیحات بیشتری را ارائه سازیم، باید گفت که این مدل ام دی اف که طی گذراندن مراحل تولید تخصصی و پیشرفته و توسط دستان هنرمند و پر قدرت تولید کنندگان ایرانی حاصل آمده است، مارک ها و یا برند های بسیاری را شامل می شود که هر یک سعی در ارائه محصولی برتری و رقابتی را داشته اند.

انواع ضخامت ورق ام دی اف ایرانی

هم چنین این نوع از ورق ام دی اف که توسط مراکز فروش گسترده ای در کشور قابل ارائه گشته است، درجه ضخامت های متفاوتی را به خود اختصاص داده است که به برخی از آن ها در این گزینه ها اشاره خواهیم کرد:

 • ضخامت 3 میلیمتر
 • ضخامت 4 میلیمتر
 • ضخامت 6 میلیمتر
 • ضخامت 8 میلیمتر
 • ضخامت 10 میلیمتر
 • و …

مرکز فروش انواع ورق ام دی اف

مرکز فروش انواع ورق ام دی اف اکنون با توسعه روی داده در صنعت ساخت ام دی اف، شاهد عرضه به روز ترین، زیبا ترین، متنوع ترین و در عین حال کاربردی ترین انواع ورق ام دی اف در سطح کشور می باشیم.
تمامی ورق های ام دی اف که تنوع بسیار گسترده و چشمگیری را شامل شده اند، از مراکز فروش مرتبط با این محصولات قابل دسترسی و خرید می باشند.

اما برخی از مراکز فروش که نسبت به سایرین، به کسب رتبه های ممتاز در این عرصه دست یافته و این موفقیت را مدیون فروشندگان با عدل و انصاف می باشند؛ شرایط مناسب تری را در اختیار خریداران متعدد قرار داده اند.
در نتیجه این امر فروش ورق ام دی اف به صورت عمده و با قیمتی عمده و مناسب از سوی این مراکز انجام گرفته است.
از جمله می توان به همین مجموعه که در قالب بزرگترین مجموعه فروش ورق ام دی اف به فعالیت مشغول است اشاره کرد.

تهیه ورق ام دی اف با روکش هایی متنوع از بزرگترین مجموعه فروش آن

در این مجموعه که جزو برترین فروگاه انواع ورق ام دی اف به شمار می رود، شما می توانید انواعی از ورق ام دی اف با روکش های مختلف که شامل این نمونه های بسیار خوب و پر مصرف می شوند را مشاهده کرده و نسبت به تهیه آسان آن ها با قیمتی واقعاٌ مناسب اقدام نمایید:

 • ورق ام دی اف با روکش کاغذی
 • ورق ام دی اف با روکش ملامینه
 • ورق ام دی اف با روکش ضد خش
 • ورق ام دی اف هایگلاس
 • ورق ام دی اف اچ پی ال

محصولات متنوع چوبی ام دی اف

محصولات متنوع چوبی ام دی افتوسط ام دی اف که جزو بهترین ابزار های چوبی محسوب می شود، می توان به تولید انواع و اقسام محصولات متنوع چوبی پرداخت که هر یک نماد کاملی از استحکام و زیبایی می باشند.
هم چنین با تنوع رنگی بسیار خوبی که در ام دی اف های امروزی مشاهده می شود، امکان تولید بسیاری از محصولات چوبی رنگی و دل پسند نیز توسط تولید کنندگان متخصص به وجود آمده است.
تنوع برخاسته از محصولات چوبی حاصل از ام دی اف به قدری زیاد است که اگر نگاهی به دور و بر خود بیندازید، با نمونه های بسیار زیادی از آن ها مواجه خواهید شد.

در این بخش قصد داریم تا شما را با محصولات بسیار متنوع و مورد پسندی که هر یک حاصل کاربرد ام دی اف های گوناگون می باشند آشنا سازیم که با خواندن آن ها متوجه حجم وسیعی از کاربرد این ورق چوبی بسیار مهم خواهید شد:

 • دیوار پوش های ام دی اف
 • کفپوش ام دی اف
 • کابینت ام دی اف
 • کمد ام دی اف
 • رویه های چوبی و نقش دار ام دی اف
 • مبلمان
 • برخی از پنجره های چوبی
 • قفسه های فروشگاهی
 • در های چوبی
 • ستون های داخل ساختمان
 • پارتیشن بندی
 • کفش سازی

قیمت روز انواع ورق ام دی اف در بازار

قیمت روز انواع ورق ام دی اف در بازاربا توجه به این موضوع که انواع ورق ام دی اف به نمونه های بسیار متعددی تقسیم بندی شده اند و هر یک از لحاظ شکل و فرم، ضخامت، رویه تشکیل دهنده و … دارای تفاوت هایی با هم می باشند؛ می توان گفت که قیمت مربوطه به هر کدام نیز از درجات مختلفی تشکیل یافته است.

به علاوه این که شرکت های سازنده این محصول که تحت برند های خاصی فعالیت می کنند و نیز درجه های کیفیتی متفاوت ظاهر شده از آن، از دیگر عواملی می باشند که می توانند جریان قیمت را به سوی نرخ کم یا زیاد فروش هدایت کنند.
در نتیجه این موضوع است که می توان شاهد این دو رینج کلی از قیمت ورق ام دی اف در بازار فروش بود:

 • ورق ام دی اف ارزان قیمت
 • ورق ام دی اف گران قیمت

در خصوص گزینه های ذکر شده می توان بیان داشت که ورق ام دی اف درجه یک که با سطح کیفیتی بالاتری ظاهر شده است، با قیمتی به نسبت گران تر از ورق ام دی اف درجه دو به فروش می رسد.

تهیه ورق ام دی اف درجه یک با بهترین قیمت

البته برای تهیه ورق ام دی اف درجه یک با قیمتی مناسب تر از قیمت روز آن در بازار، راه هایی پیش روی خریداران قرار خواهد داشت که آن ها را به سوی خرید اقتصادی تر آن سوق می دهد.
از جمله این راه ها، ثبت سفارشات عمده از طریق همین مرکز است که می تواند قیمتی ارزان تر و بهتر از بازار را حتی در مورد ورق های ام دی اف با کیفیت، در اختیار مشتریان گرامی قرار دهد.

موارد کاربرد ام دی اف در صنعت ساختمان

موارد کاربرد ام دی اف در صنعت ساختمانامروزه کاربرد ام دی اف در همه حوزه ها و مشاغلی که با تولید و عرضه محصولات چوبی مختلف سروکار دارند، به خوبی بر همگان آشکار شده است.
به طوری که بیشترین درصد چوب به کار رفته در تجهیزات مختلف، اختصاص به ام دی اف یافته است.
یکی از مهم ترین حوزه هایی که بیشترین میزان توجه برای استفاده از ام دی اف را از خود بروز داده است، صنعت ساختمان سازی است که از این محصول با ارزش، کاربرد های فراوانی را به عمل آورده است.

در خصوص موارد کاربرد ام دی اف در صنعت ساختمان اگر بخواهیم بیشتر سخن بگوییم؛ می توان در این لیست آن ها را بیان داشت:

 • انواع دکوراسیون های امروزی و مدرن موجود در فضا های داخلی ساختمان ها که از ظاهری شیک و مدرن برخوردار می باشند، توسط ام دی اف پدید آمده اند.
 • هم چنین اکثر درب ها، کمد، مبلمان و سایر لوازم موجود در یک خانه، به مدد ام دی اف ساختاری منظم و مجهز را پیدا کرده اند.
 • تخته های راه پله از دیگر موارد ظاهر شده از ام دی اف می باشند.
 • تابلو های موجود در دکوراسیون منزل، برخی از ام دی اف حاصل آمده اند.
 • برخی از پروفیل های دو جداره در و پنجره نیز متشکل از ام دی اف می باشند.

فروش عمده ورق ام دی اف خام

فروش عمده ورق ام دی اف خامورق ام دی اف خام یکی از ورق های مورد توجه در صنایع تولید تجهیزات و ابزار آلات چوبی است.
انواع صنایع چوب که از درخواست کنندگان این محصول به شمار می روند، می توانند با توزیع مناسب انجام شده از آن توسط مراکز فروش عمده در سراسر کشور، سفارشات خود را به شکلی سریع و تنها با مراجعه به سایت های مرتبط نظیر همین سایت، به ثبت رسانده و در نتیجه محصولات مورد نظر خود را در کمترین زمان ممکن تحویل بگیرند.

مزیت های حاصل از ورق ام دی اف

تمامی ورق های ام دی اف خام موجود در این مرکز فروش که خدمت مشتریان گرامی ارائه می شود؛ در نهایت استحکام و مقاومت قرار داشته و هم چنین این مزیت های بسیار بارز را نیز در خود گنجانده اند:

 • انواع شکل ها را می توان به آسانی در آن ها اجرایی ساخت.
 • از قابلیت ابزار زنی بسیار راحتی برخوردار می باشند.
 • انواع عملیات لازم یعنی ایجاد روکش های متنوع را می توان از خصوصیات و مزیت های بسیار خوب این نوع ام دی اف دانست.
 • هم چنین این نوع ام دی اف به دلیل عدم برخورداری از روکش، قیمت بسیار ارزان تری را نسبت به سایر گزینه های موجود از ام دی اف دارا می باشد.

گروه تامین کننده ام دی اف در سطح کشور

گروه تامین کننده ام دی اف در سطح کشورخوشبختانه حجم تولیدات انجام شده از ام دی اف در کشور ما ایران در سطح قابل قبولی قرار گرفته است.
لذا به دنبال آن نیز می توان انواع بسیار پر بازدهی از ام دی اف که هر یک کارایی های متمایزی را در ساخت و ساز های گوناگون دارا می باشند به وضوح در بخش های مختلف بازار دید.

اما نکته مهم اینجاست که تمامی ام دی اف های موجود در مراکز فروش توسط تامین کنندگان این محصول در جریان مبادلات خرید و فروش بازار قرار گرفته و بدین ترتیب تامین کنندگان در تامین این گروه از محصولات دارای رتبه دوم یعنی پس از تولید کنندگان می باشند.

به دنبال این موضوع از برترین تامین کنندگان ام دی اف در این مرکز بهره برده شده که همگی قادر به رفع بهینه ای از نیاز مشتریان داخلی و حتی خارجی می باشند.

مراکز معتبر پخش ورق ام دی اف

مراکز معتبر پخش ورق ام دی افمراکزی که در راستای توزیع ورق ام دی اف در کشور تلاش می کنند؛ در تعداد بالایی قرار گرفته اند.
اما برخی از این مراکز با ارائه خدمات بهتر و با کیفیت تر توانسته اند به عنوان رتبه های نخست توزیع کنندگان در این میدان یعنی میدان تجارت ورق ام دی اف ظاهر شوند.

به عنوان نمونه این مجموعه که در ارائه و پخش ورق ام دی اف در نمونه های مرغوب و با کیفیت کوشا می باشد و هم چنین به دغدغه بسیاری از خریداران بابت قیمت خاتمه داده است، از مراکز معتبر و نخست در این حیطه به شمار رفته که محصولاتی مشتری پسند را عاید تمامی متقاضیان ساخته است.

عرضه مستقیم ورق ام دی اف به سراسر کشور

عرضه مستقیم ورق ام دی اف به سراسر کشوربرخی از مراکز عرضه کننده ورق ام دی اف علاوه بر این که در حیطه عرضه این محصول به فروشگاه های چوب فروشی، تلاش های موثری را از خود نشان داده اند، در راستای عرضه مستقیم ورق ام دی اف با کارخانه داران و سایر واحد های تولید کننده سازه های چوبی که از خریداران عمده این گروه از محصولات به شمار می آیند، خدمات بی شائبه ای را از خود بروز داده اند.

همین مرکز علاوه بر فعال بودن در زمینه فروش عمده ام دی اف، با متصل بودن به گروه های تولید کننده ام دی اف در کشور، عرضه مستقیم و بدون واسطه ای از ورق های متعدد ام دی اف را برای گروه صنایع چوبی در نظر گرفته است.
در این صورت شما متقاضیان عزیز می توانید با استفاده از این فرصت استثنایی و تکرار نشدنی، از خرید مستقیم و بسیار به صرفه این محصولات بهره مند شده و انواع ورق هایی متشکل از این صفات بسیار خوب را به لیست خرید خود اضافه نمایید:

 • ورق ام دی اف زیبا
 • ورق ام دی اف رنگی
 • ورق ام دی اف با قیمتی باور نکردنی

خرید ورق ام دی اف خام به قیمت تولید

خرید ورق ام دی اف خام به قیمت تولیدورق ام دی اف خام که امروزه موارد استفاده فراوانی را از آن خود کرده است، توسط گروه های بسیاری که هر یک در صنایع چوب مشغول به فعالیت می باشند، مورد سفاش و تهیه قرار گرفته است.

اما برای این که شرایط بسیار خوبی از خیرد ورق ام دی اف خام نصیب مشتریان شود؛ برخی از عرضه کنندگان این دسته از محصولات از جمله نمایندگی های فروش اقدام به فروش آن ها به قیمت تولید نموده و بدین ترتیب هم خرید رضایت بخش و سودمندی را برای خریداران و هم فروش پایدار و موفقیت آمیزی را برای خود رقم زده اند.

گفتنی است که تمامی ورق های ام دی اف خام واقع در نمایندگی ها دقیقاٌ مطابق با انتظارات مشتریان بوده و هر یک به ایجاد محصولاتی چشمگیر و زیبا منجر خواهند شد.

تفاوت ورق ام دی اف خام با ورق ام دی اف هایگلاس در چیست؟

تفاوت ورق ام دی اف خام با ورق ام دی اف هایگلاس در چیست؟ورق ام دی اف در نمونه هایی همچون ورق ام دی اف خام و ورق ام دی اف هایگلاس نمایان شده و دارای تفاوت هایی در هر یک می باشد.
اگر بخواهیم به طور واضح تر به بیان تفاوت های موجود از این دو ورق بپردازیم، گزینه های زیر گویای این موضوع خواهند بود:

 • هایگلاس که نوع پر کاربردی از ام دی اف محسوب می شود، دارای رویه ای پلاستیکی فرم می باشد.
 • اما ام دی اف خام دارای هیچ نوع رویه ای نمی باشد.
 • هم چنین سطح این نوع ام دی اف دارای شفافیت خاصی است.
 • اما سطح تشکیل دهنده ام دی اف خام؛ مات می باشد.
 • هم چنین هایگلاس با لایه مناسب خود؛ قابلیت تمیز کردن راحتی را داراست.
 • هایگلاس نسبت به سایر ام دی اف، برتری بیشتری داشته و به همین دلیل دارای قیمت فروش بیشتری است.
 • اما ورق ام دی اف خام از قیمتی پایین تر از همه ام دی اف ها برخوردار می باشد.
 • از تفاوت های بارز دیگری که می توان به آن اشاره کرد این است که در صادرات ورق ام دی اف هایگلاس بیش از همه در کانون توجه می باشد.

ارائه کننده بهترین ورق ام دی اف موجود در بازار

ارائه کننده بهترین ورق ام دی اف موجود در بازارتولید کنندگانی که در عرصه تولید ورق ام دی اف فعالیت می کنند، این محصول در اقسام متفاوتی از شکل و کیفیت ارائه کرده اند.
با توجه به همین موضوع، شاهد ارائه بهترین ورق ام دی اف تا معمولی ترین نوع آن به دست ارائه کنندگان مذکور می باشیم.
بهترین ورق های ام دی اف عموماٌ چه از لحاظ ظاهری و چه از حیث کیفیت سطوح بسیار بالایی را در بر گرفته اند.
ورق های ام دی اف معمولی نیز در سطوح پایین تر از آن ها قرار دارند.

با توجه به این که کارایی های بهتری را می توان از ورق های ام دی اف با کیفیت مانند ورق ام دی اف هایگلاس به عمل آورد، این نوع از محصولات در بورس خرید و فروش بازار قرار گرفته و توسط برترین مراکز عرضه کننده یعنی این مرکز به تمامی بازار های داخلی و بازار های جهانی ارسال شده اند.

سایت خرید ورق ام دی اف

سایت خرید ورق ام دی افیکی از سریع ترین و پر استقبال ترین مسیر هایی که جهت خریداری ام دی اف توسط خریداران مختلف از جمله خریداران عمده به آن توجه شده است، سایت خرید ورق ام دی اف است.
البته به هر سایتی که در سر راهتان قرار می گیرند نباید اعتماد کنید.
چرا که ممکن است هدف آن ها سودجویی محض از شما باشد، پس مراقب باشید که در دام این سایت ها گرفتار نشوید.

همواره سایت هایی جهت خرید محصولات ام دی اف معتبر و مورد اطمینان هستند که اطلاعات کاملی از خود را برای ارتباطات بیشتر به نمایش گذاشته و هم چنین دانش تخصصی بیشتری را از محصولات ارائه شده در اختیار دارند.
از طریق چنین سایت هایی نه تنها می توان به محصولاتی مورد تایید و قیمت مناسب دسترسی داشت، بلکه دسترسی راحت تر و بی دردسر تر به آن ها نیز وجود دارد.

برترین برند های ورق ام دی اف در بازار جهانی

برترین برند های ورق ام دی اف در بازار جهانیورق های ام دی اف با برند های متفاوتی در هر یک از بازار ها مانند بازار های جهانی به نمایش در آمده اند.
برخی از این برند ها که مربوط به شرکت های معتبر می باشند، جزو برترین برند ها محسوب شده و برخی نیز در جایگاه معمولی تری قرار دارند.
در هر حال هدف کلی شرکت های برتر ارائه کننده ورق ام دی اف در بازار های جهانی، دستیابی به شهرتی جهانی و فروشی گسترده می باشد که برخی از آن ها با تلاش های مستمر به این هدف دست یافته اند.
ضمن این که باید گفت مجموعه مورد نظر ارزان ترین برند ورق ام دی اف البته در بهترین کیفیت را برای ارائه به مشتریان در نظر گرفته و حتی در عرصه فروش جهانی نیز بسیار فعال عمل می کند.

بازار ورق ام دی اف مرغوب در کشور

بازار ورق ام دی اف مرغوب در کشورام دی اف مرغوب از جمله ام دی اف های تایید شده از سوی تولید کنندگان فعال در صنایع چوب می باشد.
چرا که با بهره گیری از این ام دی اف ها می توان محصولاتی به مراتب زیبا تر و خاص تر را در معرض ساخت قرار داد.

با توجه به همین موضوع باید ذکر نمود که بازار ورق ام دی اف مرغوب که تحت عنوان ورق ام دی اف صادراتی نیز شناخته می شود؛ در کشور بسیار داغ بوده و اکنون تقاضا های بسیاری سمت آن روانه شده است.
هم چنین تمامی ورق های مورد نظر که از نظر رنگبندی و تنوع حیطه وسیعی را در بر گرفته اند، به این دو گروه کلی قابل تقسیم بندی می باشند:

 1. ورق ام دی اف براق
 2. ورق ام دی اف مات یا معمولی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.