قیمت انواع ام دی اف خام 6 میل

قیمت ام دی اف خام 6 میل به هزینه های تولیدی ام دی اف در کارخانه و کارگاه های سازنده بستگی دارد البته ابعاد ام دی اف و همچنین وجود واسطه ها و دیگر موارد نیز در قیمت نهایی این محصول تاثیر گذار است.

ام دی اف از جمله ام دی اف پلی گلاس ایرانی کاربردهای بسیار زیادی دارد و مشتری های زیادی را جذب خود کرده است.

قیمت انواع ام دی اف خام 6 میل

ویژگی بارز ام دی اف خام 6 میل چند لایی

ویژگی بارز ام دی اف خام 6 میل چند لایی ام دی اف یکی از محبوب ترین و پر فروش ترین فرآورده های چوبی با دوام و با کیفیت است که در صنایع و مصنوعات چوبی تولید می شود.

چوب های ام دی اف از جمله ام دی اف تک سوز بسیار درخشان هستند و طرح ها و رنگ های مختلفی دارند که مردم می توانند بر طبق سلیقه خود انواع آن را خریداری نمایند.

در تعریف کلی ام دی اف ورقه ها و تخته های چوبی به صورت فشرده شده هستند که دارای چگالی و تراکم خاصی می باشند.

ورقه های ام دی اف در اندازه و ابعاد متنوع برای استفاده در تولیدات گوناگون تولید می شود که نوع 6 میل آن یکی از پر فروش ترین آن ها می باشد.

یکی از ویژگی های ام دی اف این است که می توانید برای اغلب مصارف خود مانند: دکوراسیون داخلی، کمد، دیوار های چوبی و … استفاده کنید همچنین آن را به صورت خام خریداری کنید.

از دیگر ویژگی ام دی اف 6 میل می توان به ضخامت و مقاومت آن در برابر فشار و دیگر عوامل اشاره کرد البته باید بگویم که با توجه به استحکامی که دارد وزن سبک و خوبی هم دارد.

ام دی اف 6 میل به راحتی توسط ابزار های گوناگون برش داده می شود و مورد صیقل قرار می گیرد و در نهایت به طرح و شکل مد نظر شما در می آید.

ام دی اف دارای در دو نوع ساده و طرح دار می باشند که می توانید مناسب با سلیقه و نظر خود از آن استفاده نمایید.

بخش عظیمی از ام دی اف خام مورد نیاز در کشور توسط کشور های خارجی و به صورت وارداتی تامین می شود و تنها 35 درصد آن در داخل کشور تولید می شود.

ام دی اف خام ایرانی قیمت مناسب تر و کم تری نسبت به مدل های خارجی دارد اما خب واضح  است که کیفیت ام دی  اف های خام خارجی بیشتر از تولیدات داخلی می باشد ازاین رو فروش بیشتری نیز دارد.

فروش ویژه ام دی اف خام 6 میل

فروش ویژه ام دی اف خام 6 میل فروش ام دی اف خام به صورت عمده و با قیمت مناسب و به صورت ویژه انجام می شود.

ام دی اف خام وارداتی به دلیل وارد شدن از کشور های همسایه قیمت بالا تری دارد که بازار فروش آن را کمی کم رونق کرده است اما از کیفیت مناسبی بهره برده است.

ام دی اف خام تولید داخلی هرچند کیفیت مناسبی دارد اما اغلب دلیل فروش آن به خاطر قیمت کمتر آن می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.