قیمت ام دی اف سفید ایزوفام

ورق ام دی اف سفید ایزوفام جرو با کیفیت ترین ام دی اف های موجود در بازار جهت تولید کابینت آشپزخانه می باشد.

ام دی اف سفید ایزوفام

ایزوفام نام شرکت ایرانی می باشد که زمینه فعالیت آن تولید انواع ورق ام دی اف با ضخامت های گوناگون می باشد.

این شرکت در سال های نه چندان دور یکی مجموعه های برتر در زمینه واردات ام دی اف خارجی در کشور بوده است.

محصولات تولیدی این شرکت تنها به ام دی اف سفید و رنگی ختم نمی شود و محصولاتی دیگر مانند پارکت، نوار پی وی سی و 3 میل پرینتی نیز تولید می کند.

محصولات این شرکت از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و از این بابت می توانند گزینه مناسبی برای صادرات به کشور های خارجی نیز باشد.

ام دی اف سفید ایزوفام

مشخصات ام دی اف سفید ایزوفام

شرکت ایزوفام در استفاده از متریال خارجی برای تولید محصولاتش مسر است و دلیل آن هم حفظ منابع طبیعی و درختان و جنگل های کشور می باشد.

بنابراین از اصلی ترین مشخصاتی که  می توان برای ام دی اف ایزوفام در نظر گرفت این است که متریال محصولاتش اعم از ام دی اف خام، روکش ملامینه، چسب و دیگر محصولات کاملا خارجی و با کیفیت هستند.

ام دی اف سفید صابونی ایزوفام در ابعاد 366*183 و با ضخامت 16 میل تولید می شود و البته این شرکت در کروم های دیگری نیز ام دی اف سفید تولید می نماید.

مشخصات ام دی اف سفید ایزوفام

خرید ام دی اف سفید ایزوفام

محصولات شرکت ایزوفام را می توان به راحتی در ام دی اف فروشی های واقع در سطح شهر های مختلف یافت و شاید به خاطر قیمت بالایی که دارد هر فروشنده نسبت به تامین و توزیع آن اقدام ننماید.

البته شرکت ایزوفام با ایجاد نمایندگی های فروش در برخی شهر ها شرایط توزیع و فروش انواع ام دی اف های خود با قیمت مناسب فراهم نموده است.

این در حالی است که توزیع کنندگان و فروشندگان ام دی اف نیز می توانند به صورت مستقیم و به قیمت عمده نسبت به خرید ام دی اف سفید ایزوفام نیز اقدام نمایند.

خرید ام دی اف سفید ایزوفام

قیمت ام دی اف سفید ایزوفام + خرید و فروش

شرکت ایزوفام در تولید ام دی اف سفید خود تنوع زیادی ایجاد نموده است به طوری که نزدیک به چهار الی پنج طرح ام دی اف سفید تولید می کند.

این طرح ها شامل ام دی اف سفید با کروم های صابونی، برفی، براق، مات، برجسته و امباس می باشند که هر یک ویژگی های خاص خود را دارند.

از این رو قیمت هر کدام از این طرح ها متفاوت و متغیر است و صد البته بر اساس میزان و مرکز خرید آن با قیمت های متفاوتی برخورد خواهید کرد.

برای خرید عمده انواع محصولات شرکت ام دی اف ایزوفام می توانید از طریق کارشناسان فروش مجموعه اقدام نمایید.

پاسخ به 2 سوال درباره ام دی اف ایزوفام

1: ام دی اف ایزوفام در چه ابعادی تولید می شود؟

ام دی اف ایزوفام در ابعاد 366*183 و ضخامت 16 میل تولید می شود و در کنار آن ام دی اف سه میل پرینتی در ابعاد 244*183 تولید می گردد.

2: متریال ام دی اف ایزوفام از کدام کشور وارد می شود؟

شرکت ام دی اف ایزوفام از ام دی اف خام ترکیه و یا ام دی اف خام تایلندی استفاده می کند و روکش ملامینه خود را نیز از کشور آلمان تهیه و تامین می نماید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.