فواید روغن زیتون mastro برای انواع پوست ها

فواید روغن زیتون برای پوست و صورت

روغن زیتون mastro علاوه بر اینکه یک پاک کننده موثر برای پوست صورت است، برای انواع پوست مفید است.

آرایش را پاک می کند و پوست را عمیقا تمیز می کند.

کافی است صورت را با روغن زیتون مالیده، سپس با پنبه آغشته به آب داغ بردارید و سپس صورت را با آب سرد بشویید تا منافذ صورت بسته شود.

فواید روغن زیتون برای پوست های خشک:

روغن زیتون یک ماده مغذی عالی برای صورت و پوست است زیرا حاوی ویتامین هایی است که سلول های پوست و آسیب های ناشی از کم آبی را ترمیم می کند، بنابراین باید در استفاده از روغن زیتون قبل از خواب دقت کرد.

استفاده مکرر از روغن زیتون برای پوست نیز به از بین بردن پوست مرده کمک می کند و لطافت و لطافت پوست را حفظ می کند.

روغن زیتون انتشار میکروب‌ها و باکتری‌هایی را که مخصوصاً برای پوست خشک مشکل ایجاد می‌کنند، محدود می‌کند و به درمان عفونت‌ها کمک می‌کند، زیرا دارای خواص اسیدی پایین است، بنابراین pH طبیعی پوست را حفظ می‌کند.

روغن

روغن زیتون یکی از راه های محافظت در برابر پیری زودرس پوست و ایجاد چین و چروک و خطوط ریز روی پوست است و در پیشگیری از سرطان پوست نیز نقش دارد.

برای لایه برداری ایمن در خانه، مقداری شکر را با روغن زیتون مخلوط کنید.

صورت را به آرامی ماساژ دهید، سپس با آب گرم و سپس سرد بشویید.

لایه برداری درست قبل از حمام ترجیح داده می شود.

فواید روغن زیتون برای پوست های چرب:

روغن زیتون حاوی آنتی اکسیدان ها به خصوص اسکوالن است که بسیار مهم است زیرا به محافظت در برابر نور خورشید کمک می کند که بر روی پوست چرب تأثیر منفی می گذارد.

روغن زیتون حاوی ویتامین هایی است که پوست را تغذیه کرده و شادابی پوست چرب را حفظ می کند همچنین به تجدید سلول های پوست کمک می کند.

برای سلامت پوست چرب، دو قسمت روغن زیتون را با چهار قسمت خاک رس مراکشی مخلوط کنید، مواد را مخلوط کنید، سپس روی پوست بمالید و بگذارید یک سوم ساعت بماند، سپس صورت را با آب گرم و سپس سرد بشویید.

همچنین توصیه می شود پوست های چرب را با روغن زیتون پاک کنید، زیرا این روغن عمیقا پاکسازی می کند و به تعادل مجدد pH پوست کمک می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.