شرکت پخش ام دی اف خام پارس

شرکت پخش ام دی اف خام پارس انواع مختلف ورقه های ام دی اف خام را در ابعاد و وزن های مختلف و با قیمت مناسب در سراسر کشور توزیع می کند و به صورت عمده در اختیار مشتریان و متقاضیان قرار می دهد. 

شرکت پخش ام دی اف خام پارس

کاتالوگ رنگ بندی ام دی اف خام پارس

کاتالوگ رنگ بندی ام دی اف خام پارس ام دی اف به ورقه های بزرگ فشرده شده چوب گفته می شود که در ابعاد و اندازه های متنوع تولید می شود و برای مصارف گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع ام دی اف خام در طرح و رنگ های متفاوت مانند: طرح طبیعی، مات، براق، برفی و … عرضه می شود که متناسب با سلیقه مشتری مورد استفاده قرار می گیرد.

ام دی اف خام دارای یک کاتالوگ برای راهنمایی جهت انتخاب مناسب ان برای امور و کار های مختلف است.

کاتالوگ ام دی اف خام انواع رنگ ها، ضخامت و ابعاد ام دی اف را به صورت طبقه بندی شده همراه با قیمت در اختیار خریداران قرار می دهد.

با استفاده از این کاتالوگ می توانید مناسب با نیز خود بهترین ام دی اف خام را انتخاب نمایید.

برای مثال جهت استفاده از ام دی اف خام در سیسمونی و اتاق کودک می توانید رنگ های شاد و طرح های فانتزی را مد نظر قرار دهید و یا برای کابینت های آشپزخانه از ام دی اف خام ساده و تک رنگ استفاده نمایید.

ام دی اف خام به گونه ای طراحی و تولید می شود که در برابر فشار ونیرو کاملا مقاوم و مستحکم است همچنین در برابر رطوبت نیز مقاوم تر از چوب می باشد از این رو برای مصارف گوناگون در محیط های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

ام دی اف خام بعد از برش و صیقل خوردن توسط رنگ و روکش می تواند دچار تغییر ظاهری شود.

پر فروش ترین رنگ های ام دی اف خام از روی کاتالوگ مربوط به رنگ سفید و کرمی روشن می باشد.

توجه داشته باشید که انواع طرح و رنگ های ام دی اف خام در روی قیمت نهایی و فروش آن تاثیر گذار است یا به عبارتی هرچه رنگ و طرح به کار رفته در آن گران تر و با کیفیت تر باشد قیمت فروش آن نیز بیشتر است.

فروش انواع ام دی اف خام پارس

فروش انواع ام دی اف خام پارس فروش انواع ام دی اف پارس در این شرکت با قیمت مناسب به صورت عمده و خرده به طور مستقیم انجام می شود.

واضح است که قیمت فروش عمده آن در قیاس با تعداد خرده پایین تر است. 

اکثر مشتریان فروش ام دی اف خام مغازه داران و خرده فروش ها هستند که با قیمت کم ان را خریداری کرده و با قیمت بالا تری می فروشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.