سرامیک خانه که باعث زیبایی دو چندان خانه های شما می شود

سرامیک خانه یکی از متداول ترین مواد مورد استفاده در کاشی کاری منازل اعم از آشپزخانه و حمام است که سالم نگه داشتن آن و محافظت از آن در برابر خط و خش و تمیز کردن آن مستلزم مواد خاصی و مکانیزم خاصی است و در مقابل نصب آن مستلزم انجام مراحل خاصی است.

تا حد امکان از آسیب رساندن به آن خودداری کنید.

بنابراین برای نصب صحیح آن باید مراحل خاصی از جمله موارد زیر را طی کرد: نحوه نصب سرامیک انتخاب اندازه و ابعاد بسته به نوع عنصر کاشی کاری و همچنین مساحت آن با در نظر گرفتن اینکه سرامیک ها انواع مختلفی دارند و همگی بر اساس کیفیت آنها از نظر مقاومت در برابر سطوح ناصاف و اسیدها طبقه بندی می شوند.

ضخامت و دوام آنها و همه اینها را می توان در یک کاتالوگ خاص یافت.

اطمینان مجدد از انطباق سرامیک های نصب شده با استانداردهای بین المللی و همچنین تست هایی که باید انجام شود، این آزمایش ها پس از اندازه گیری قطر و زوایای آنها انجام می شود و از کشیدگی خارج می شوند.

به پشت سرامیک نگاه کنید و مطمئن شوید که ناصاف و بریده است.

سرامیک

این کار برای اطمینان از چسبندگی آن به سیمان است و در صورت عدم وجود زبری روی آن، کارگر می تواند با استفاده از مجموعه ای از ابزارهای خاص درصد آن را افزایش دهد.

آوردن کارگر با تجربه بالا و ترجیحاً دارای نمونه خاصی باشد تا از کارایی منطقه ای که سرامیک روی آن نصب می شود اطمینان حاصل شود.

ابعاد و اندازه های فضایی که قرار است روی آن نصب شود را به دقت بگیرید.

قطعات سرامیک را به خوبی توزیع کنید تا مقدار از دست رفته تا حد امکان کاهش یابد و مهارت کارگر در اینجا در قرار دادن قطعات اضافی یا شکسته در مکان های نامرئی است.

به طوری که شکل کلی زیبایی شناختی حاصل را تحریف نکنید.

در مورد قطعات سرامیکی دیوار یا سقف، اندازه گیری آنها باید از نقطه اول تا آخر انجام شود. زیرا اغلب نامرئی و پوشیده خواهد بود.

تلاش برای مساوی کردن فاصله بین قطعات تا حد امکان و نه بزرگ کردن آنها، بلکه دقیقاً همانطور که عامل درخواست کرده است، با در نظر گرفتن اینکه باید فضای خاصی برای انبساط سرامیک وجود داشته باشد، بدون اینکه باعث تغییر شکل آن شود.

و غالباً بین دو تا پنج میلی متر است و فاصله بین قطعات سرامیکی با قرار دادن قطعات پلاستیکی به صورت علامت مثبت (+) است که در حین نصب قرار می گیرند و بعداً جدا می شوند.

میزان شیب کاشی و سرامیک مورد استفاده برای کف حدود 1٪ است. به منظور اطمینان از جریان آب دریا به طور خاص به فیلترهای آن، به ویژه در مکان هایی که بیشتر در معرض رطوبت هستند مانند حمام و آشپزخانه.

قرار دادن قطعات سرامیکی قبل از نصب آنها در یک قابلمه پر از آب؛ این برای این است که بتوانید آن را جذب کنید و اجزای سرامیکی مجاور آن را ضعیف نکنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.