ست حوله گلبافتی که باعث افزایش هوش می شود!

در آن آب و هوای گرم، هیچ احساس خوشبختی با احساس کسی که به تازگی دوش گرفتن با آب خنک را تمام کرده است، وجود ندارد، که او را از گرمای آن فضا خلاص می کند… باید مراقب باشید، زیرا ممکن است این باشد.

آغاز راه به سوی خطری که زندگی شما را تهدید می کند.

بسیاری از مردم متوجه نیستند که ست حوله گلبافت که فرد بعد از دوش گرفتن از آن استفاده می کند مقدار زیادی پشت خود دارد، اگر تمیز نباشد می تواند دریچه ای برای عفونت با مقدار زیادی باکتری، میکروب، میکروب و بیماری باشد.

که ممکن است کشنده باشد وب‌سایت پزشکی معروف «کلینیک کلیولند» به نقل از یک متخصص پوست به نام «الوک ویگ» می‌گوید: «زنگ خطر به صدا در می‌آید، وقتی متوجه می‌شوید که حوله‌ها خیس هستند، انبار بزرگی از باکتری‌ها، کپک‌ها و ویروس‌های زنده و فعال هستند.

حوله

که حتی در صورت انتقال به بدن نیز فعال باقی می مانند.”

و ادامه داد اینطوری می شود که انگار یکی از چرک ها خلاص می شود و پاک می شود، بعد با خاک پاکی خود را خشک می کند.

این متخصص آمریکایی هشدار داد: خطرناک‌ترین انواع باکتری‌ها و ویروس‌ها، قارچ‌هایی هستند که در ناخن‌های پا یا بین انگشتان پا متمرکز شده‌اند و باعث گسترش انواع اگزما و درماتیت می‌شوند.

ویگ در مورد آنچه او به عنوان “پنج گناه” توصیف کرد، هشدار داد که می تواند به لطف آن حوله های غیربهداشتی، خانه شما را به یک مزرعه باکتری تبدیل کند:

1- حوله های حمام خود را حداقل یک بار در هفته و دو بار برای حوله های کوچک بشویید یا عوض کنید.

2- شستن مکرر حوله مخصوصاً برای کسانی که از بیماری های پوستی رنج می برند، مخصوصاً اگر رطوبت خانه در ماه های تابستان زیاد باشد.

3- اشتراک حوله با همسر یا شریک زندگی ایرادی ندارد، اما اگر یکی از شما به بیماری های پوستی یا اگزما مبتلا نیستید و بچه ها نزدیک ترین افراد به بیماری های پوستی هستند، زیرا همیشه به نظافت منزل خود اهمیت نمی دهند.

دست، بنابراین برای هر کودک از حوله های جداگانه استفاده کنید. آنها “حتمی” و واجب هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.