دزد قهوه گانودرما در هنگام فرار دستگیر شد

قهوه گانودرما یا ریشی یک نوع قهوه با خاصیت دارویی بالا است.

این قارچ ها، مانند همتایان گیاه شناسی خود، با مقاومت در برابر اثرات مخرب استرس، از توانایی بدن برای حفظ تعادل هموستاتیک حمایت می کنند.

اعتقاد بر این است که به جای افزایش یا کاهش واکنش بدن، آداپتوژن‌ها به بدن کمک می‌کنند تا سیستم پاسخ بدن را تعدیل یا «اندازه مناسب» کند و آن را قادر می‌سازد تا انواع محرک‌ها را به‌طور مناسب مدیریت کند.

علاوه بر فواید ریشی به عنوان یک قارچ کاربردی و یک آداپتوژن، به دلیل ترکیبات زیست فعال منحصر به فرد این گونه، مزایایی نیز ارائه می دهد. این ویژگی ها ریشی را به یک مکمل انتخابی برای موارد زیر تبدیل می کند:

ریشی از طریق ظرفیت تطبیق زایی خود یک قارچ کاربردی است که به بدن شما کمک می کند تا از استرس بازیابی شود و از خلق و خوی پایدار حمایت می کند.

قهوه گانودرما

پتانسیل آنتی اکسیدانی و پلی ساکاریدهای ریشی ممکن است اثر محافظتی قلبی داشته باشند و فشار خون و سطح کلسترول سالم را افزایش دهند.

ریشی از طریق حمایت از تسکین استرس و آرام کردن اضطراب، ممکن است بدون ایجاد اثر آرام بخش به خواب آرام تر کمک کند.

ریشی حاوی آنتی اکسیدان ها و سایر ترکیبات است که از پاسخ بدن به التهاب برای کمک به مبارزه با آسیب رادیکال های آزاد و حمایت از پیری سالم تر پوست حمایت می کند.

دسترسی به مزایای ریشی بستگی به دریافت دوز کوچک اما منظم روزانه دارد. قرار دادن آن به بخشی از برنامه روزانه‌تان آسان‌تر از آن چیزی است که انتظارش را دارید، به‌ویژه وقتی نوبت به افزودن آن به قهوه صبح‌تان می‌رسد.

اگر تصمیم گرفته اید که در زندگی خود به مزایای قهوه گانودرما نیاز دارید، می خواهید بهترین محصول با کیفیت ممکن را پیدا کنید. یک مورد توجه این است که محصول قهوه قارچ شما شامل چه چیزی است.

قهوه ای که حاوی ترکیبی از بدن میوه و زیست توده میسلیوم است، تمام ترکیبات زیست فعال موجود در قارچ های کاربردی را در هر مرحله از رشد آنها فراهم می کند. یک عصاره حاوی ویژگی های مطلوب یک گونه قارچ است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.