دادستان معروف حکم قتل به مصرف کنندگان دفتر شطرنجی یاسر مهری صادر کرد

دفترچه یادداشت مربعی آلمانیبهتر است یا دفتر شطرنجی یاسر مهری چیست؟
این دفترچه به عنوان ویژگی اصلی آن این است که تنها 72 صفحه دارد. علاوه بر این، خطوط آن جدایی نسبتاً خاصی دارند. به عبارت دیگر، ما فضاهایی را که نقاشی آلمانی در اختیار ما قرار می دهد با تمرین خوشنویسی منفجر می کنیم.

به همین دلیل یکی از پرکاربردترین جایگزین ها در یادگیری نوشتن است. یا، بهتر است، در شکل دادن به شیوه نوشتن کودکان یا بزرگسالان . به همین دلیل، نوت بوک مربعی آلمانی از نظر اندازه به ما آزادی عمل می دهد تا در هنگام کشیدن مداد، تکنیک را کامل کنیم.

ویژگی های یک نوت بوک یا دفترچه یادداشت
مهم نیست چه رنگی ممکن است داشته باشد، زیرا همه آنها ویژگی های مشابهی دارند. ما به صفحات کاغذ پیوسته آن اشاره می کنیم که با یک جلد سخت پوشانده شده است که می توانید هر عنصر کاردستی چسب را در آن اضافه کنید.

دفتر

صفحات آن حاوی خطوط یا کادرهایی برای تسهیل استفاده از آن است. با این حال، بسته به نوع نوت بوک، برخی خالی هستند. اما همه آنها این فرصت را به ما می دهند تا آنچه را که می خواهیم از طریق نوشتن در آنها بیان کنیم.

دفترچه یادداشت چیست؟
این یک ابزار آموزشی است که از صفحات کاغذ پیوسته تشکیل شده است که برای ثبت انواع مختلف حاشیه نویسی در نظر گرفته شده است.

از آنجایی که بسته به تنوع نوت بوک، صفحات آن دارای نوعی خطوط، کادر و یا خالی خواهند بود. پوشش هایی با کاورهایی با فلورسانس یا رنگ هایی که شما ترجیح می دهید.

دفترچه یادداشت یک ابزار آموزشی بسیار مفید است. از آنجایی که در آن امکان برجسته سازی نت ها را خواهیم داشت.

همچنین، داده های مربوطه را از تابلویی که بعداً به ما ارائه می شود، خالی می کنیم. با این حال، ما آنها را به دلیل برجسته بودن در دنیای آموزش و نوشتن می شناسیم.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.