تاریخچه هودی پسرانه زمستانی پشمی

مدت‌ها قبل از اینکه هودی خود را شاهد معاملات نامطلوب در کوچه‌های تاریک ببیند، لباس قهرمانان بود.

خوب، پس کمی زیاده روی می کند، اما شرکت پوشاک ورزشی Champion Products ادعا می کند که اولین سویشرت کلاهدار جهان را در دهه 1930 ساخته است.

به نابغه ای نیاز نیست که بفهمیم ببینید هودی پسرانه زمستانی پشمی برای گرم و خشک نگه داشتن ورزشکاران در هوای بد طراحی شده است.

از آن زمان به بعد فرهنگ هیپ هاپ، اسکیت بازان، اسنوبورد سواران، جوانان عصبانی، مهمانی های گوزن، دانشجویان دانشگاه و (دلیل حضور ما در اینجا) باند فرودگاه پذیرفته شده است.

بازگشت هودی

با وجود اینکه هفته مد فرا می رسد، بسیاری از خبرگزاری ها از تمسخر ظالمانه ترین ظاهری که می توانند پیدا کنند لذت می برند، در حقیقت بیشتر لباس های مردانه از عملی بودن زاده شده اند.

و این دقیقاً چیزی است که یادگیری نحوه استایل کردن هودی ارائه می دهد: راحتی، راحتی و راحتی بیشتر.

بازگشت هودی نشان می دهد که ما اکنون در اوج ورزش هستیم.

با عرضه موفقیت آمیز لباس های ورزشی مجلل در اشکال مختلف آن، فقط یک مسئله زمان بود که لباس های مردانه بر روی لباس های اصلی تقریباً یک قرنی خود ظاهر شوند.

همه از دستفروشی‌های لباس‌های خیابانی (مخالف سفید، Vetements) تا قدیمی‌تر لباس‌های مردانه (بالنسیاگا، ورساچه) شروع به عرضه نسخه‌های گران‌قیمت در مجموعه‌های خود کرده‌اند، به این معنی که هیستری هودی هنوز برای مدتی ادامه خواهد داشت.

برای اینکه زودتر ظاهر شوید، در اینجا پنج روش مورد تایید متخصصان برای پوشیدن لباس شما آورده شده است.

چگونه به یک هودی استایل بسازیم

به عنوان بخشی از یک نگاه لایه ای

به همان اندازه که ما در حال بوق و کرنا هستیم که در مورد نحوه استایل دادن به هودی ها صحبت می کنیم، فکر نکنید که پوشیدن آن فقط برای بیان یک بیانیه است.

هنگامی که از هودی به عنوان بخشی از یک ظاهر لایه ای استفاده می شود، می تواند به طرز شگفت آوری بی تکلف باشد.

اولی آرنولد، کارگردان سبک آقای پورتر، می‌گوید: «هودی ترمه‌ای دنج یک لایه لایه‌بندی عالی برای یک روز در شهر است که ظاهری تیز و در عین حال گرم نگه می‌دارد».

برای داشتن این ظاهر مناسب، یک هودی زیپ دار را روی یک تی شرت ساده سفید یقه خدمه بپوشید، سپس یک پالتو یا ژاکت، شلوار جین باریک و یک جفت تریلر تازه به آن اضافه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.